איזה אימון כושר מומלץ לשחרור מתח בגוף? קבלו אימון כושר אונליין ייחודי וקצר בן כ 5 דקות להרפיית גוף במצוקה

איזה אימון כושר מומלץ לשחרור מתח בגוף? קבלו אימון כושר אונליין ייחודי וקצר בן כ 5 דקות להרפיית גוף במצוקה

המציאות שלנו היא המציאות שלנו, וככל שהיא קשה מנשוא, איתה עלינו להתמודד בצורה הטובה ביותר כדי לא לקרוס.

בימים טרופים שכאלו מומלץ לבצע אימוני כושר. למי מאיתנו שקשה יותר לצאת מהבית יש את הפתרון של אימוני כושר אונליין. העיקר להכניס כושר לחיינו כדי לשחרר את הגוף, לנער אותו היטב ולשקם אותו ואת הנפש שלנו.

בנוסף לאימוני כושר, מאוד מומלץ “לקחת” מספר דקות ביום כדי לבצע מתיחות ותנועות שעוזרות להרפות את הגוף שלמעשה שרוי במצוקה לא פשוטה.

הכנתי לכם סרטון בן כ- 5 דקות כדי שתוכלו לאמצו ולבצעו על בסיס יומי. התחושה לאחר ביצוע התנועות המוצגות בסרטון תהיה טובה יותר, הגוף יהיה רגוע יותר ופחות דרוך וכך לאט לאט נחזור לשגרה, ככל שאפשר לקרוא לה שגרה בסיטואציה המורכבת והכואבת בה אנו נמצאים.

חיבוק.

שתפו:

צרו קשר

מאמרים נוספים

השפעות פעילות גופנית על כאב ראש ומיגרנה: מה הקשר בין ספורט לכאבי ראש? איזו פעילות גופנית עוזרת למנוע כאב ראש? והאם פעילות גופנית מסויימת יכולה דווקא לגרום לכאב ראש? וגם – טיפים פרקטיים שיעזרו לכם למנוע כאב ראש.

אחת התלונות השכיחות בכל מה שנוגע לכאבים, היא תלונה על כאבי ראש ובתוכם גם כאלה שמתפתחים למיגרנה. כאב ראש הוא תופעה שכיחה בכל העולם ולה

חשיבות ביצוע נכון של תרגילי כושר- מה הדרכים הנכונות לביצוע 7 תרגילי כושר נפוצים שרבים מבצעים לא נכון? טכניקה נכונה בתרגילים: חשוב שהיא תהיה טובה ומדוייקת.

כל המטרה באימוני כושר היא לחזק את הגוף, להפוך אותו לבריא יותר, יעיל יותר ומתפקד בצורה הטובה ביותר. אולם, ישנם מגוון תרגילים שאם לא נבצעם

פיתולים – התנועה שאתם לא עושים מספיק ואשר כה חשובה לגוף, לנשמה ולנשימה. קבלו אימון כושר קצר אונליין ובו 7 תרגילים עם פיתולים. בואו לפתוח את הגוף בעזרת פיתולים.

התנועה הראשונה שתינוק עושה עוד לפני שמגיח לאוויר העולם וכדי לצאת לאוויר העולם היא פיתול. התינוק, למעשה, מתפתל לו החוצה דרך תעלת האגן וכך מתחיל

שינה ופעילות גופנית – איך אימון גופני יכול לשפר את איכות השינה? מהו האימון הכי טוב לשינה שלכם? קבלו את הפעילות הגופנית שתעזור לכם לישון טוב יותר. בפנים- אימון כושר קצר אונליין שיעזור לכם.

שינה טובה בלילה אינה מובנת מאליה. לצד אנשים שנרדמים במהירות וישנים רצוף לאורך הלילה, יש לא מעט אנשים שמתקשים להירדם או לחלופין מתעוררים מספר פעמים