אימון הרווח בין הרגליים – למה לא כל אחד ואחת יכולים להיות עם רווח בין הירכיים? התשובה תפתיע אתכם. ומה לגבי הצטברות שומן בירכיים – איך להוריד שומן בירכיים? איך לחטב ולהיפטר מהשומן בירכיים הפנימיות? קבלו אימון קצר אונליין לירך הפנימית.

אימון הרווח בין הרגליים – למה לא כל אחד ואחת יכולים להיות עם רווח בין הירכיים? התשובה תפתיע אתכם. ומה לגבי הצטברות שומן בירכיים – איך להוריד שומן בירכיים? איך לחטב ולהיפטר מהשומן בירכיים הפנימיות? קבלו אימון קצר אונליין לירך הפנימית.

יש כמה וכמה אזורים בגוף שבאופן טבעי השומן מצטבר בהם באופן משמעותי ולכן גם מאתגר יותר לעצב ולחטב אותם, מה שעלול לגרום לתסכול ובשלב מסויים אפילו לויתור. בין האזורים המאתגרים נוכל למצוא את אזור הבטן התחתונה כולל השניצלים (הצדדים), מלח פלפל (זרועות) וגם, וכאן אנחנו מגיעים לנושא שלנו היום- פנים הירכיים. יש כאלו שחיים בשלום עם השומן שמצטבר בפנים הירכיים ויש כאלו שמפנטזים על רווח בין הרגליים. אבל האם כל אחד ואחת יכולים להיות עם רווח ברגליים? ובכן, זה תלוי..

תחילה חשוב להבין ולקחת בחשבון שבכל מקרה, כדי להוריד שומן באזור פנים הירכיים, בגלל שכבת השומן העבה באזור, יקח יותר זמן לראות תוצאות, גם אם אנחנו מתאמנים באופן קבוע. אבל אם נפעל נכון, נבצע את תרגילי הכושר הנכונים ונתמיד, גם נראה תוצאות וגם נראה אותן מהר יותר. עם זאת, צריך לקחת בחשבון כמה דברים ובתוכם להבין את משמעות מבנה הגוף הגנטי שלנו וגם את העובדה שהגוף של כל אחד ואחת מאיתנו אוגר שומן בצורה שונה ובאזורים שונים בגוף. יתכן שאצל אחד השומן נאגר דווקא בבטן התחתונה ואצל השני הוא ישר הולך קודם כל ולפני הכל לפנים הירכיים.

נתחיל עם הגנטיקה כדי להבין למה רווח בין הרגליים לא יכול להיות לכל אחד ואחת. הכל מתחיל ונגמר בעצמות שלנו ובמבנה שלהן. הגורם המכריע הוא רוחב עצמות האגן והמרחק בין עצמות הירך בחלק העליון – על זה אין לנו שליטה, זה המבנה הגנטי שאיתו נולדנו, מדובר כאן במבנה העצמות שלנו, בין אם אנחנו רזים או מלאים יותר ולכן סביר להניח שעם מבנה כזה לא נהיה עם רווח בין הירכיים גם אם נעשה את כל מה שצריך. עם זאת, לגמרי יש לנו שליטה בכל מה שנוגע למסת השריר ומסת השומן בגוף בכלל, ובאזור הירכיים בפרט. אם מבנה העצמות כן מאפשר רווח בין הירכיים והעניין הוא שמדובר באחוז שומן גבוה בירכיים, בהחלט יש מה לעשות בנידון. עליה במסת השריר בעקבות פעילות גופנית וירידה באחוז השומן דרך תזונה נכונה עם גירעון קלורי – זה המתכון בכל מה שנוגע לעיצוב וחיטוב פנים הירכיים והדרך להגיע לרווח המיוחל, למי שמעוניין או מעוניינת. ובכל מקרה, אם לא נתאמן, האזורים עתירי השומן, כדוגמת פנים הירכיים יהיה רפויים ונפולים.

באופן כללי, אימון כושר טוב צריך להתמקד בגוף כולו. עם זאת, יש אזורים בגוף בהם פעילות גופנית שנותנת יותר דגש וממוקדת באזור המסויים שאת המראה שלו אנו רוצים לשפר, מראה תוצאות נהדרות בקלות ובמהירות יותר כמו למשל, בחלק העליון של הבטן או באזור השוקיים או הגב. ואולם, באזורים המאתגרים יותר, אלו בהם אחוז השומן גבוה יותר, חשוב להסתכל יותר על המכלול, עבודה כוללת על כל הגוף שכמובן כחלק ממנה יש גם עבודה על האזור בו אנו רוצים להתמקד, בשרירי פנים הירכיים, במקרה שלנו. התהליך גם כולל הבנה שעניין התזונה והגירעון הקלורי צריכים להיכנס כאן לתמונה. בנוסף מומלץ לבחור בפעילות גופנית שמגדילה את מסת השריר, כמו אימוני כוח עם משקולות או עם משקל הגוף בלבד. ברגע שאחוז השומן בגוף יורד באופן כללי, כך גם יורד השומן באזור הירכיים, ויכול להביא לרווח בין הרגליים.

אימוני הכושר המומלצים ביותר לצורך שיפור מראה פנים הירכיים הם פעילות אירובית כמו ריצה, רכיבה על אופניים ועלייה וירידה במדרגות, אימוני כוח ואימונים עם התנגדות שמחזקים את שרירי הרגליים ונותנים לירכיים מראה מוגדר ומעוצב יותר וגם אימוני איזון תוך עמידה על רגל אחת שעובדים נהדר על שרירי הליבה ועל השרירים “הקטנים” והמייצבים שיכולים לעזור להאריך את השרירים ולהעניק לרגליים מראה מעוצב יותר.

אם אתם עובדים בחדר כושר ורוצים יותר לעצב ולחטב את שרירי פנים הירכיים, אל תעבדו עם משקלים גדולים מדי בהתנגדות, כי זה יכול להביא להגדלת השריר ובכך, בעצם, למראה עבה יותר של הירכיים. אז אם אתם כן רוצים לעבות את מראה הירכיים, בוודאי שתעבדו עם משקלים גדולים. אם אתם מבצעים אימוני כושר מהבית, קבלו 4 תרגילי כושר נהדרים לעיצוב שרירי פנים הירכיים בסרטון שלפניכם. היתרון בתרגילים הוא שכל אחד מהם משלב יתרון שונה ונוסף על העבודה. למשל, תרגיל שמשלב סיבולת לב ריאה, תרגיל שמשלב שיווי משקל ותרגילים שמשלבים התנגדות. הגיוון מאוד חשוב להשגת התוצאות.

קחו בחשבון שהשינוי לא קורה בן לילה, מדובר בתהליך שלוקח זמן ועם התמדה אפשר לצלוח אותו בגדול.

בהצלחה..

שתפו:

צרו קשר

מאמרים נוספים

הגיל לא קובע- האם אפשר להילחם באיבוד מסת שריר לעת זקנה? איבוד מסת שריר עם עלייה בגיל – איך להימנע מירידה במסת שריר? איך להפחית את תופעת איבוד מסת השריר? איבוד מסת שריר בגיל מבוגר זה משהו שיכולה להיות לכם שליטה עליו.

סבתא של חבר טוב שלי היתה מורה להתעמלות עד גיל 98! ביום בו היא החליטה לצאת לפנסיה באופן עצמאי ולהפסיק לבצע פעילות גופנית (בגיל 98,

לחץ נפשי וכאבי גב – מה עושים כשהגב כואב? האם מצב נפשי ירוד יכול לגרום לכאבי גב? ולמה חשוב להבין האם כאבי הגב נובעים מלחץ נפשי? קבלו אימון כושר קצר אונליין שיעזור לכם להקל על כאבי הגב בצורה משמעותית.

במצבי לחץ  כל המערכות מתבלבלות והגוף פועל בצורה שונה. זה מתבטא בכך שמערכות הגוף מתכווננות אחרת וזאת למען מטרה ברורה ומוגדרת – לשמור ולהגן עלינו

5 דקות וסיימנו – עד כמה יעילים אימוני כושר קצרים? האם אימוני כושר של 5 דקות ביום באמת עוזרים? מתקשים למצוא מוטיבציה לאימון כושר ביתי? קבלו אימון כושר קצר אונליין בן 5 דקות בלבד שיחזק לכם את הגוף וישפר את הבריאות.

חשוב להתאמן, אין ספק! היתרונות שאימוני כושר מספקים לנו מאפשרים לנו להיות בריאים יותר, חזקים יותר, עם נפש אסופה ורגועה יותר וגם, כמובן, להיראות טוב

איך לשבת בצורה נכונה? איך לעמוד בצורה נכונה? קבלו סרטון הדגמה וטיפים חשובים לישיבה נכונה באופן כללי ולישיבה נכונה מול מחשב. ובנוגע לעמידה נכונה – קבלו טיפים לעמידה ויציבה נכונה שישפרו את איכות החיים שלכם.

תחילה אציין שישיבה או עמידה לא נכונות עלולות לגרום לכאבים בגב ולעייפות במקרה הטוב ולדלקות ושינויים מבניים, פציעות משמעותיות בגב ובחוליות ובכפות הרגליים, במקרה הפחות