אימון פריקת עצבים ושחרור כעסים – אימון כושר אונליין קצר בן 10 דקות שיעזור לכם להשתחרר

 אימון פריקת עצבים ושחרור כעסים – אימון כושר אונליין קצר בן 10 דקות שיעזור לכם להשתחרר

בכל אחד ואחת מאיתנו עולות לעיתים תחושות של כעס, עצבים ומתח שאגור בפנים ולא יוצא. ללא ספק, אנחנו כרגע בתקופה שלצד התסכול, הכאב וחוסר האונים, מגיע גם הכעס והוא מגיע לעוצמת שיא. תחושת הכעס היא נורמטיבית ובוודאי שהיא מתעצמת במצבי קיצון, כמו המצב בו כולנו נמצאים כרגע.

כעס ועצבים יכולים להתבטא בהזעה או תחושת חום פנימית בגוף, הדופק עולה, האדרנלין עולה ולעיתים אף מתווסף קוצר נשימה. ובעיקר, במצב של כעס ועצבים התחושה היא כאילו אנו עוד רגע ממש “מתפוצצים”.

כשאנו חשים את התחושות הלא פשוטות האלה, המוח, למעשה, משדר לגוף שאנחנו בסכנה או שעליו להיות דרוך ולכן הגוף שמקשיב למוח, מיד מיישם ונכנס למצב של דריכות כדי להגן על עצמו.

כשאנו נמצאים זמן רב מדי במצב של מתח גדול, כעס וזעם אנו חשופים יותר לסיכונים בריאותיים. מחקרים הראו כי כשהכעס קיים בנו לאורך זמן, אנו חשופים יותר באופן משמעותי למחלות לב ומחלות מעיים. בנוסף, כעס מתמשך יכול להחליש את המערכת החיסונית של הגוף.

חשוב לתת לכעס\ זעם\ עצבים לצאת החוצה ולא להישאר כלואים בגוף. זה למעשה כמו רעל בגופנו, שאם לא נשחרר אותו לאורך זמן, הגוף יפגע, עלולה להיווצר מצוקה רגשית ואף דיכאון, תהיה פגיעה משמעותית באיכות החיים ובשלל תחומי החיים כמו זוגיות, עבודה, יחסים עם משפחה וחברים וכו’.

ספורט הוא אחד הכלים המומלצים והנהדרים במצב שכזה. הוא כלי אדיר לפריקת כעסים ועצבים. אימון כושר שבנוי נכון ומשלב תנועות שעוזרות לגוף להשתחרר, עושה טוב לגוף ולנפש ומאפשר להמשיך את היום בצורה יותר מווסתת ופחות דרוכה.  באימוני כושר מהסוג הזה מומלץ להוסיף תרגילי כושר שמשלבים בעיטות, תרגילים שמעלים את הדופק וגם תרגילים לשיווי משקל, כי מתח, לחץ, כעס ועצבים מוציאים אותנו משיווי המשקל וחשוב להחזירו ולאזן את עצמנו.

זמן האימון כלל אינו רלבנטי, גם אימון כושר קצר מספק תוצאות נהדרות ומפחית מתח מהגוף. מיד לאחר האימון תחושו בהקלה , מה שיכול להוביל אתכם לדרך הנכונה להתמודדות עם מה שבפנים.

קבלו אימון כושר אונליין קצר בן 10 דקות בלבד שמתבצע בעמידה בלבד ולכן אין צורך להתארגן לקראתו. האימון משלב בתוכו תרגילי כושר ותנועות שמשחררות את הכעס החוצה. בין תרגיל לתרגיל יש הרפיה קלה לגוף ושילוב של עבודה על שיווי משקל. מאחר ולא כולם מתחברים לקפיצות, אין קפיצות באימון הזה😊. ניתן לבצע את אימון הכושר הקצר עם או בלי משקולות, זה לא משנה. אם אתם בוחרים לבצע את האימון עם המשקולות, אתם פשוט מרוויחים על הדרך גם עבודה נהדרת על שרירי הידיים. בחרו במשקולות ששוקלות בין קילו ל 5 קילו, בהתאם ליכולת. אם שרירי הידיים חלשים, בחרו במשקולות ששוקלות קילו כל אחת.

שיהיו ימים קלים יותר.

חיבוק.

שתפו:

צרו קשר

מאמרים נוספים

שינה ופעילות גופנית – איך אימון גופני יכול לשפר את איכות השינה? מהו האימון הכי טוב לשינה שלכם? קבלו את הפעילות הגופנית שתעזור לכם לישון טוב יותר. בפנים- אימון כושר קצר אונליין שיעזור לכם.

שינה טובה בלילה אינה מובנת מאליה. לצד אנשים שנרדמים במהירות וישנים רצוף לאורך הלילה, יש לא מעט אנשים שמתקשים להירדם או לחלופין מתעוררים מספר פעמים

אימוני כושר קצרים אונליין והפעם… לכף הרגל – מדוע חייבים לחזק את כף הרגל? איך לשמור על כף רגל בריאה וגמישה? בפנים- אימון אונליין ובו תרגילים שיעזרו לכם להגמשה וחיזוק כפות הרגליים.

כפות הרגליים הן הבסיס והתמיכה לגוף שלנו ומאפשרות לנו תנועה על הקרקע. כף הרגל היא מהאזורים המורכבים ביותר בגוף ובה מספר רב של עצמות, שרירים,

על אילו שרירים עובדים בשכיבות סמיכה? האם מומלץ לבצע שכיבות סמיכה כל יום? אילו סוגים של שכיבות סמיכה יש? קבלו את שכיבות הסמיכה במנח צר שיקחו את הגוף שלכם עוד צעד קדימה וכדאי להכניסן לשגרת אימוני הכושר שלכם.

שכיבות סמיכה מבוססות על הפעלת כוח הכובד של הגוף על הידיים ובתוך זה המרפקים ועל הרגליים. למה לשכיבות סמיכה קוראים שכיבות סמיכה? כי הגוף, למעשה,

אימון קפיצה- למה כדאי לכם להתחיל לקפוץ- לקפיצה בחבל או ללא חבל יש יתרונות אדירים. בפנים – אימון כושר קצר אונליין ובתוכו תרגילי כושר שמשלבים קפיצה.

תרגילי כושר שמשלבים בתוכם קפיצות הם תרגילים אירוביים ומכילים בתוכם התפרצות נהדרת ומהירה של אנרגיה. תחילה אציין כי אם אתן בהריון או שאתם סובלים ממחלות