אימוני כושר קצרים אונליין פתוחים בחינם בזמן המלחמה

אימוני כושר קצרים אונליין פתוחים בחינם בזמן המלחמה

תקופת חרבות ברזל – הנפש פצועה, דואבת, וכואבת. המראות הקשים רומסים את הנפש. המחשבה על הנרצחים ועל השבויים לא נותנת שקט ומנוח וסרטי אימה רצים בראש. אבל לצד זה, צריך להיות חזקים, עם הפנים קדימה, לרפא את הנפש ואת הגוף שקורסים תחת הלחץ והאימה.

קבלו אימוני כושר קצרים אונליין חינמיים כדי לעשות הפסקה מהטירוף, להזיז את הגוף, להוציא אותו לאט לאט מהטראומה ולאפשר לו לקבל קצת כוח ושקט. האימונים עושים טוב וחשוב שנעשה ככל האפשר כדי לנצח את מה שנגרם ומתחולל בנשמה.

ללא ספק מדובר בימים טרופים ועמוסים. הילדים בבית, קשה להתנהל ולמצוא זמן לעצמנו. לכן, יש כאן אימונים קצרים שלא יגזלו יותר מדי מזמנכם ולכן יתאפשר לכם לבצעם. יש אימונים בני 15 דקות ולמי מכם שכאמור, ממש לחוצים בזמן ומעדיפים את זה מרוכז ומתומצת, יש גם אימונים בני 5 דקות.

נקווה לימים קלים יותר ועתיד טוב יותר.

אימונים- 5 דקות:

אימונים בני 15 דקות:

שתפו:

צרו קשר

מאמרים נוספים

שינה ופעילות גופנית – איך אימון גופני יכול לשפר את איכות השינה? מהו האימון הכי טוב לשינה שלכם? קבלו את הפעילות הגופנית שתעזור לכם לישון טוב יותר. בפנים- אימון כושר קצר אונליין שיעזור לכם.

שינה טובה בלילה אינה מובנת מאליה. לצד אנשים שנרדמים במהירות וישנים רצוף לאורך הלילה, יש לא מעט אנשים שמתקשים להירדם או לחלופין מתעוררים מספר פעמים

אימוני כושר קצרים אונליין והפעם… לכף הרגל – מדוע חייבים לחזק את כף הרגל? איך לשמור על כף רגל בריאה וגמישה? בפנים- אימון אונליין ובו תרגילים שיעזרו לכם להגמשה וחיזוק כפות הרגליים.

כפות הרגליים הן הבסיס והתמיכה לגוף שלנו ומאפשרות לנו תנועה על הקרקע. כף הרגל היא מהאזורים המורכבים ביותר בגוף ובה מספר רב של עצמות, שרירים,

על אילו שרירים עובדים בשכיבות סמיכה? האם מומלץ לבצע שכיבות סמיכה כל יום? אילו סוגים של שכיבות סמיכה יש? קבלו את שכיבות הסמיכה במנח צר שיקחו את הגוף שלכם עוד צעד קדימה וכדאי להכניסן לשגרת אימוני הכושר שלכם.

שכיבות סמיכה מבוססות על הפעלת כוח הכובד של הגוף על הידיים ובתוך זה המרפקים ועל הרגליים. למה לשכיבות סמיכה קוראים שכיבות סמיכה? כי הגוף, למעשה,

אימון קפיצה- למה כדאי לכם להתחיל לקפוץ- לקפיצה בחבל או ללא חבל יש יתרונות אדירים. בפנים – אימון כושר קצר אונליין ובתוכו תרגילי כושר שמשלבים קפיצה.

תרגילי כושר שמשלבים בתוכם קפיצות הם תרגילים אירוביים ומכילים בתוכם התפרצות נהדרת ומהירה של אנרגיה. תחילה אציין כי אם אתן בהריון או שאתם סובלים ממחלות