מה היתרון בתוכנית אימוני כושר אונליין? למי אימון כושר אונליין מתאים? ומה היתרון, עבור כולנו באימון כושר קצר אונליין?

מה היתרון בתוכנית אימוני כושר אונליין? למי אימון כושר אונליין מתאים? ומה היתרון, עבור כולנו באימון כושר קצר אונליין?

תוכניות אימוני כושר אונליין הפכו לפופולריות יותר ויותר החל משנת 2019. הקורונה הביאה איתה מציאות חדשה בכל התחומים. בתחום הכושר היא גרמה לשינוי של 180 מעלות. אימונים אונליין לא זכו לתהילה ופחות היו מוכרים טרום תקופת הקורונה והם תפסו תאוצה וקיבלו מקום של כבוד בזכות הקורונה. אנשים גילו את נפלאות ויתרונות האימונים אונליין (אימוני פילאטיס אונליין\ כל תוכנית אימוני כושר אונליין אחרת) והמשיכו איתם גם אחרי בהלת הקורונה. בכל שיטה יש יתרונות וחסרונות ואני רוצה למנות כאן את היתרונות האדירים שבאימוני כושר אונליין.

נתחיל:)

1. הכי חשובה העובדה שאנחנו מכירים ומרגישים את הגוף שלנו הכי טוב ותוך כדי תנועה מבינים אם תוכנית אימונים מסויימת עושה לנו טוב. אם לא, תמיד ניתן לעבור לתוכנית אחרת. זה כמו שבחדר הכושר נחפש את המאמן\ת שהכי מתאימים לנו. המבחר שם הרבה יותר מצומצם. קל יותר למצוא את המאמן\ת ואת סוג האימונים שהכי מתאימים לנו במסגרת חיפוש תוכניות כושר אונליין.

2. מכירים את זה שפתאום יש פרץ אנרגיה בגוף? דעו שזה הזמן הנכון ביותר עבורכם  להתאמן. הגוף שלכם יודע מתי הכי טוב ונכון לו להתאמן והוא מסמן זאת דרך האנרגיה והערנות שאתם חווים לפתע. בגלל שאימוני כושר אונליין אפשר לבצע בכל זמן ובכל מקום, מאוד פשוט לתת מענה לגוף בזמן אמת. גם לרוב, האימונים האלו הם היעילים והטובים ביותר.

3. יש ימים בהם אנחנו מרגישים שאכלנו יותר מדי, או שלא רק מרגישים, אלא באמת אכלנו יותר מדי:). אפשר מיד לאזן את הסיטואציה ולהתאמן. כך נרגיש טוב יותר עם עצמנו וגם נפצה את הגוף.

4. יתרון מאוד ברור הוא שאפשר להתאמן בכל יום ובכל שעה שנוחה, מכל מקום ואפילו ממקום העבודה, בעיקר אם מדובר באימונים של 15 עד 30 דקות שבזכות אורכם ניתן לשלב אותם גם במהלך יום עמוס יותר וכאמור, גם כהפסקה קלה באמצע יום עבודה. ובקיצור, אימוני כושר אונליין אינם מעמסה ואינם פוגעים בלוז.

5. פעמים רבות התוצאות טובות יותר כשמתאמנים אונליין, דווקא בגלל הנוחות והזמינות. אנחנו מתאימים אימונים לפי הלוז ולא משנים את הלוז סביב האימון. אין את עניין ההתארגנות לאימון, היציאה\הנסיעה הלוך וחזור. הכל הרבה יותר פשוט. וכשזה יותר פשוט וזמין, קל יותר לבצע.

6. אנחנו טסים? בנופש? זה לא אומר שצריך להפסיק להתאמן. הפסקה באימונים פחות טובה מבחינת מוטיבציה עתידית וגם אם ההפסקה ארוכה מדי, זה מורגש בגוף, כמובן. אימונים אונליין  אפשר לשלב בכל מקום, בוודאי אם מדובר באימונים בני 15 עד 30 דקות ואפילו לבחור את הנוף המושלם עבור האימון. חוויה מאוד גדולה לבצע אימונים בערים שונות בעולם במקומות יפים שעושים לנו את זה. אין כמו אימון בין סופלאקי לסופלאקי:)

7. מכירים את הימים הקרים, שלא לומר הקפואים האלה בהם הדבר האחרון שמתחשק זה לצאת מהבית? אז כמה כיף שאפשר להתאמן בלי לצאת מהבית. וחוץ מזה, אימון זה דרך מעולה להתחמם.

8. היתה לי מתאמנת שהחלה לעבוד בשעות המוקדמות של הבוקר ולכן לא יכולתי להמשיך לאמן אותה. היא מאוד התעקשה וכשהצעתי לה את הפתרון של אימוני האונליין (במקרה הזה, הצעתי ספציפית את שלי), היא היתה מאושרת ושלוש פעמים בשבוע באופן קבוע היא מתעוררת רבע שעה מוקדם יותר, פותחת את הבוקר באימון איתי וממשיכה לעבודה. כמה נח.

אז נתראה באימונים😊

שתפו:

צרו קשר

מאמרים נוספים

שינה ופעילות גופנית – איך אימון גופני יכול לשפר את איכות השינה? מהו האימון הכי טוב לשינה שלכם? קבלו את הפעילות הגופנית שתעזור לכם לישון טוב יותר. בפנים- אימון כושר קצר אונליין שיעזור לכם.

שינה טובה בלילה אינה מובנת מאליה. לצד אנשים שנרדמים במהירות וישנים רצוף לאורך הלילה, יש לא מעט אנשים שמתקשים להירדם או לחלופין מתעוררים מספר פעמים

אימוני כושר קצרים אונליין והפעם… לכף הרגל – מדוע חייבים לחזק את כף הרגל? איך לשמור על כף רגל בריאה וגמישה? בפנים- אימון אונליין ובו תרגילים שיעזרו לכם להגמשה וחיזוק כפות הרגליים.

כפות הרגליים הן הבסיס והתמיכה לגוף שלנו ומאפשרות לנו תנועה על הקרקע. כף הרגל היא מהאזורים המורכבים ביותר בגוף ובה מספר רב של עצמות, שרירים,

על אילו שרירים עובדים בשכיבות סמיכה? האם מומלץ לבצע שכיבות סמיכה כל יום? אילו סוגים של שכיבות סמיכה יש? קבלו את שכיבות הסמיכה במנח צר שיקחו את הגוף שלכם עוד צעד קדימה וכדאי להכניסן לשגרת אימוני הכושר שלכם.

שכיבות סמיכה מבוססות על הפעלת כוח הכובד של הגוף על הידיים ובתוך זה המרפקים ועל הרגליים. למה לשכיבות סמיכה קוראים שכיבות סמיכה? כי הגוף, למעשה,

אימון קפיצה- למה כדאי לכם להתחיל לקפוץ- לקפיצה בחבל או ללא חבל יש יתרונות אדירים. בפנים – אימון כושר קצר אונליין ובתוכו תרגילי כושר שמשלבים קפיצה.

תרגילי כושר שמשלבים בתוכם קפיצות הם תרגילים אירוביים ומכילים בתוכם התפרצות נהדרת ומהירה של אנרגיה. תחילה אציין כי אם אתן בהריון או שאתם סובלים ממחלות