אימון אונליין – על אימון “השניצלים” כבר שמעתם? ויש גם סרטון מתנה

אימון אונליין – על אימון “השניצלים” כבר שמעתם? ויש גם סרטון מתנה

עכשיו כשהקיץ עוד שניה כבר כאן ובגד הים חוזר להיות רלבנטי מתמיד, זה בדיוק הזמן לעבוד על “השניצלים”, למי שאזור השומן במותניים מפריע לו או לה. אזור “השניצלים” הוא אותו אזור בו השומן מצטבר בצידי הגוף ובחלק האחורי התחתון של הגב. זה אותו שומן שלא בקלות נפטרים ממנו, הוא מהאזורים המאתגרים יותר בגוף מבחינת עבודה. גם כשמתאמנים באופן קבוע, אם לא מבצעים את התרגילים הנכונים ומבינים שלעבוד על האזור הזה, מצריך גם עבודה על חלקים אחרים של הגוף, קשה להיפטר ממנו.

קבלו סרטון קצר (של כמה דקות ספורות) ובו 7 תרגילים שאם תבצעו אותם כל יום, או יום כן, יום לא, תקבלו תוצאות מדהימות. מדובר בעבודה של מספר דקות בלבד ביום. כל שצריך זה משקולת אחת שתמיד מומלץ, גם כך, שתהיה בבית ( שמשקלה קילו – 5 קילו, בחרו את המשקל שמתאים לכם). אתם יכולים לבצע את האימון בכל רגע נתון בלי להיות תלויים בשום דבר וזה אפילו לא פוגע לכם בלו”ז ואני מזכירה שמדובר בכמה דקות של עבודה בלבד, כן?:)

מאוד חשוב: מבחינת מספר חזרות בכל תרגיל- בצעו כמה שיותר חזרות עד שהגוף לא יוכל עוד. עם זאת, חשוב לזכור ש”שריפה” של השרירים היא נהדרת, אבל כאב חד, למשל בגב או בצוואר, הוא לגמרי סימן לעצור כדי שלא תיגרם פציעה. היו קשובים לגוף.

למעשה, השניצלים הם חלק משרירי הבטן, הם שרירי הבטן האלכסוניים. יש 4 שרירי בטן עיקריים: אלכסוני חיצוני, אלכסוני פנימי, רחב בטני וישר בטני. לא אלאה לגבי כל אחד מהם, אבל כן אציין שלא מספיק לעבוד רק על החלק של האלכסונים. מעבר לזה שמדובר בשומן שיכול להציק ולהעיק, הוא גם לא בריא. ה”שניצלים” הם חלק מהשומן הבטני שיכול להעיד על אחוזי שומן גבוהים וסיכון גבוה יותר למחלות לב. והוא גם יכול להעיד, אולי, על בעיות מטבוליות שונות, כמו שומנים בדם או סוכר גבוה. אז איך שלא מסתכלים על זה, מאוד כדאי להיפרד ממנו לשלום. וכאמור, כפיפות בטן לבדן, לצורך העניין, לא מספקות.

הרעיון הוא לצמצם ולהדגיש את קו המותניים. אז מעבר לזה שמבחינת תזונה, סוכר ופחמימות הולכים ישר לאזור הזה ולכן חשוב להקפיד על תזונה נכונה, אימוני כושר נכונים וממוקדים יעזרו לכם לראות תוצאות נהדרות, והם אפילו לא צריכים להיות ארוכים, אלא פשוט מדוייקים.

מבחינת פעילות גופנית, באופן כללי, שיכולה להתאים להתמודדות עם ה”שניצלים” אפשר למצוא אימוני כושר או תוכנית אימונים, כולל אימונים אונליין ובתוכם עבודה על השרירים הפנימיים (כמו אימוני פילאטיס, ויש גם פילאטיס אונליין), עבודה עם משקל הגוף, אימוני התנגדות ועבודה עם דופק (סיבולת לב ריאה).

מאחר ומדובר בשרירים סוררים, התהליך לוקח זמן וצריך התמדה וסבלנות. אימוני כושר אונליין יכולים לעזור לנו להתמיד בכך שניתן לבצעם בכל זמן שמתחשק לנו בלי התארגנות מוקדמת וארגון הלו”ז סביב האימונים.

נתראה באימונים:)

שתפו:

צרו קשר

מאמרים נוספים

שינה ופעילות גופנית – איך אימון גופני יכול לשפר את איכות השינה? מהו האימון הכי טוב לשינה שלכם? קבלו את הפעילות הגופנית שתעזור לכם לישון טוב יותר. בפנים- אימון כושר קצר אונליין שיעזור לכם.

שינה טובה בלילה אינה מובנת מאליה. לצד אנשים שנרדמים במהירות וישנים רצוף לאורך הלילה, יש לא מעט אנשים שמתקשים להירדם או לחלופין מתעוררים מספר פעמים

אימוני כושר קצרים אונליין והפעם… לכף הרגל – מדוע חייבים לחזק את כף הרגל? איך לשמור על כף רגל בריאה וגמישה? בפנים- אימון אונליין ובו תרגילים שיעזרו לכם להגמשה וחיזוק כפות הרגליים.

כפות הרגליים הן הבסיס והתמיכה לגוף שלנו ומאפשרות לנו תנועה על הקרקע. כף הרגל היא מהאזורים המורכבים ביותר בגוף ובה מספר רב של עצמות, שרירים,

על אילו שרירים עובדים בשכיבות סמיכה? האם מומלץ לבצע שכיבות סמיכה כל יום? אילו סוגים של שכיבות סמיכה יש? קבלו את שכיבות הסמיכה במנח צר שיקחו את הגוף שלכם עוד צעד קדימה וכדאי להכניסן לשגרת אימוני הכושר שלכם.

שכיבות סמיכה מבוססות על הפעלת כוח הכובד של הגוף על הידיים ובתוך זה המרפקים ועל הרגליים. למה לשכיבות סמיכה קוראים שכיבות סמיכה? כי הגוף, למעשה,

אימון קפיצה- למה כדאי לכם להתחיל לקפוץ- לקפיצה בחבל או ללא חבל יש יתרונות אדירים. בפנים – אימון כושר קצר אונליין ובתוכו תרגילי כושר שמשלבים קפיצה.

תרגילי כושר שמשלבים בתוכם קפיצות הם תרגילים אירוביים ומכילים בתוכם התפרצות נהדרת ומהירה של אנרגיה. תחילה אציין כי אם אתן בהריון או שאתם סובלים ממחלות