קבלו את אימון הממ”ד  – האימון המיוחד שישנה את מצב הגוף והנפש בזמן שהייה בממ”ד. מה צריך להכין מראש? כלום!

קבלו את אימון הממ”ד  – האימון המיוחד שישנה את מצב הגוף והנפש בזמן שהייה בממ”ד. מה צריך להכין מראש? כלום!

ביקור בממ”ד הפך לחלק בלתי נפרד מהשגרה. האזעקה מגיעה, תופסת אותנו לא מוכנים ואנחנו ממהרים להגיע לממ”ד מהר ככל האפשר. שהייה בממ”ד, עם כל המשמעות שבה, לא עושה טוב לגוף ולנפש. הגוף מתכווץ ואיתו גם הנפש. הגוף נשאר מכווץ גם זמן רב לאחר היציאה מהממ”ד ולוקח לו זמן להוריד רמת מתח.

במצבי מתח ולחץ, אנחנו פחות תפקודיים והרבה יותר קשה לנו לפעול. הידיעה הזאת חשובה, כי היא זאת שיכולה לגרום לנו להתנהל בצורה שונה ובריאה עבור הגוף והנפש, על אף עתות משבר שפוקדות את כולנו.

לכן, דווקא במצבים בהם יש פוטנציאל ללחץ גדול יותר, חשוב לעשות הפוך על הפוך ולהתנגד לכיווץ הגוף והנפש ברגעים הקשים. כשאנו עושים אימון כושר או כל פעילות גופנית, המוח, בעקבות הפעילות, מקבל את המסר שהכל בסדר ואין צורך שהגוף “יחזיק” חרדה ומתח וכך, למעשה, הגוף והנפש נותרים במצב רגוע יותר.

אין ספק שזה לא טבעי עבורנו לבצע אימון כושר כשאנחנו בשיא המתח וזמן ממ”ד הוא בהחלט זמן מתח מורכב ולא פשוט, אבל אם תלכו על זה, על אימון הממ”ד, תגלו כמה טוב זה יעשה לכם. אימון הממ”ד הוא מיומנות שכדאי לכם לאמץ, להרגיל את הגוף שברגעים הכי לא פשוטים, הגוף פעיל, זז, נע, חי. זה ילמד את הגוף להישאר יציב, חסין וחזק גם ברגעים מאתגרים בחיים.

על פי הנחיות פיקוד העורף יש להישאר בממ”ד 10 דקות מרגע האזעקה. אימון הממ”ד מותאם לזמן הנתון הזה. אין ספק שמדובר באימון ספונטני כשם שהאזעקות ספונטניות ולא ידועות מראש ולכן אין צורך בציוד ולא בשום התארגנות לקראת האימון, גם במזרן – אין צורך. מתחילים בביצוע האימון עם הכניסה לממ”ד. מה כן צריך? קיר. ואת זה יש בכל ממ”ד.

קבלו את אימון הכושר אונליין, הרי הוא אימון הממ”ד. באימון 9 תרגילים שונים. בכל תרגיל מצויינים דגשים ומצויין מספר החזרות המומלץ לביצוע התרגיל. כמובן שבעיקר בהתחלה, בצעו את מספר החזרות שאתם מרגישים שנכון ומתאים לכם באותו רגע. גם מעט חזרות יתניעו את הגוף וינערו אותו מהמצוקה או החשש.

בהצלחה ושנדע ימים שקטים יותר.

שתפו:

צרו קשר

מאמרים נוספים

מדוע אימון שיווי משקל קריטי לכולנו ובתוך זה גם לכל מתאמן ומתאמנת? כיצד לשפר את שיווי המשקל ולבצע אימון שיווי משקל לשיפור איכות חיים? אילו תרגילים טובים לשיפור שיווי המשקל? קבלו אימון שיווי משקל אונליין קצר כדי שתשפרו את שיווי המשקל שלכם ואת בריאותכם.

כשאנו ניגשים להתאמן או מקבלים החלטה להתחיל להתאמן, הסיבות שדוחפות אותנו ומתניעות אותנו לפעול הן, לרוב, הרצון לרזות, לחטב ולעצב את הגוף, לחזק את השרירים

אימון הרווח בין הרגליים – למה לא כל אחד ואחת יכולים להיות עם רווח בין הירכיים? התשובה תפתיע אתכם. ומה לגבי הצטברות שומן בירכיים – איך להוריד שומן בירכיים? איך לחטב ולהיפטר מהשומן בירכיים הפנימיות? קבלו אימון קצר אונליין לירך הפנימית.

יש כמה וכמה אזורים בגוף שבאופן טבעי השומן מצטבר בהם באופן משמעותי ולכן גם מאתגר יותר לעצב ולחטב אותם, מה שעלול לגרום לתסכול ובשלב מסויים

אימון פלאנק סטטי – כל מה שרציתם לדעת על פלאנק, יתרונות הפלאנק, איך עושים פלאנק נכון ואיך מקבלים ממנו את כל מה שהגוף צריך. בפנים – אימון כושר אונליין קצר על טהרת הפלאנק

אחד הדברים היותר חשובים בחיים זה לשמור על הגוף שלנו. אם לא נשמור עליו, איך נתנהל כפי שצריך ואיך יהיו בנו הכוחות לפעול ולבצע את