תוכניות האימונים

מה השיטה בתוכניות האימונים של A Studio By Adi shiff ?

A Studio By Adi shiff מציג תוכניות אימונים עיקריות קצרות אך אפקטיביות בנות 15 דקות לאימון בלבד עם מגוון רחב ומגוון של אימונים:

תוכנית למתחילות ולנשים לאחר לידה בשם – דרך צלחה

תוכנית למי שכבר מתאמנת \ מתקדמת בשם- עוד צעד קדימה

תוכנית מיוחדת לגיל השלישי בשם- תוכנית הזהב

התוכניות ברורות, מוגדרות ומסודרות ולסדר האימונים יש חשיבות גדולה! מדוע?
כי יש קבוצות שרירים שמומלץ לעבוד עליהן באופן יותר אינטנסיבי, אפילו יום אחר יום, ויש כאלו שמומלץ לתת להם יום או יומיים מנוחה כדי שהגוף יתאושש על מנת שהשרירים יבנו בצורה הטובה והיפה ביותר.

מה החיסרון הגדול ביותר כשאין אימון פרונטלי?
שאי אפשר להתייחס לכאב שהמתאמנת חשה במהלך האימון, לטפל בו ברגע האמת ולשנות\ להתאים את התרגיל בהתאם.
A Studio By Adi shiff-  נותן את הפיתרון לבעיה.
האזורים שאנחנו לא רוצות שיהיה עליהם עומס יתר ובעקבות זאת כאבים במהלך האימון הם בעיקר הגב והצוואר. קריטי לשמור על אזורים אלו תוך כדי האימונים.
אם הם כואבים במהלך אימון- האימון לא אפקטיבי ואף עלול לגרום לפציעות.

אם יש לך כאבים בגב או בצוואר– האם את ממשיכה להתאמן כרגיל?
לא!!!

בנוסף לתוכניות האימונים העיקריות, יש 2 תוכניות נוספות, מיוחדות ומיועדות. הראשונה בשם- כשכואב הגב והשניה- כשכואב הצוואר. ברגע שאתן מרגישות בשלב מסויים שהגב או הצוואר כואבים לכן, אתן עוצרות את רצף האימונים בתוכנית האימונים העיקרית שבחרתן ועוברות לתוכנית “כשכואב הגב”, אם אתן סובלות מכאבי גב או לתוכנית “כשכואב הצוואר” אם אתן חוות כאבים בצוואר.

בתוכניות האלה יש אימונים מותאמים לכאב, לא מופעל עומס על הגב או הצוואר, בהתאמה, אבל כן ממשיכים לעבוד כדי להמשיך את הרצף החשוב ולהתחזק.

המשיכו עם התוכניות המיועדות עד שתרגישו שהכאב חלף, ואז חזרו לתוכנית העיקרית בה בחרתן והמשיכו מהמקום בו הפסקתן, כך הגוף שלכן יקבל את העבודה הטובה ביותר עבורו, אבל לא פחות חשוב,  גם הקשובה לו ביותר.

המערכת שעושה לכן סדר - תוכניות אימונים מובנות לתוצאות מקסימליות

דרך צלחה - תוכנית למתחילים ומתחילות למי שרוצים להיכנס לכושר ולנשים אחרי לידה

האימונים מיועדים למי שמעולם לא התאמן או התאמנה, למי שלא בכושר ואף לנשים לאחר לידה שרוצות לחזור לעצמן בצורה מדוייקת, נכונה ובטוחה.

כמה אימונים יש לבצע בשבוע?

 לקבלת תוצאות מעולות מומלץ לבצע לפחות 3 אימונים בשבוע בימים אותם אתם בוחרים בהתאם ללו”ז שלכם.

כל אימון אורך בממוצע 15 דקות.

התוכנית מתמקדת בתרגילי בסיס חשובים עם הוראות ודגשים מדוייקים לביצוע התרגילים בצורה מושלמת ולקבלת גוף בריא, חטוב וחזק. התוכנית עובדת על כל קבוצות השרירים בגוף בצורה מאוזנת ומייטבית ומתמקדת באימוני חיזוק, סיבולת לב ריאה, תרגילי פילאטיס שעובדים על השרירים העמוקים (שרירי הליבה החשובים), מתיחות וגמישות.

מה צריך? מזרן ושתי משקולות.  לעבודה מתונה יותר על הידיים ניתן להתאמן ללא משקולות. לרמת קושי גבוהה יותר, בחרו במשקולות 3 ק”ג. עם זאת, מאחר ומדובר באימון למתחילים\ות, אני ממליצה להתחיל עם משקולת של קילו ולהתקדם משם לפי ההרגשה וכאמור, במידה ויש עומס על הצוואר או הכתפיים, ניתן להתאמן גם ללא משקולות. היו קשובים וקשובות לגוף, זה יביא אתכם לתוצאות המדוייקות ביותר.

האימונים מסודרים לפי הסדר הנכון והמדוייק לקבלת התוצאות הטובות ביותר. רק צריך ללחוץ על play להתחלת האימון ובסיום האימון לסמן שהשלמתם את האימון ואז יחכה לכם האימון שלאחר מכן לפעם הבאה.

שימו לב- במידה ואתם חשים בכאבים משמעותיים בגב או בצוואר, אל תבצעו באותו יום את האימון לפי התוכנית, אלא עברו לאימון בתוכנית האימונים  “כשכואב הגב” במידה ואתם חשים כאבים בגב או לתוכנית האימונים  “כשכואב הצוואר” במידה ואתם חשים כאבים בצוואר. ביום בו הכאבים יחלפו, חזרו לתוכנית האימונים “דרך צלחה- אימון למתחילים\ות” והמשיכו מהמקום בו עצרתם.

כשתסיימו את התוכנית  “דרך צלחה” בשלמותה, המשיכו לתוכנית האימונים “עוד צעד קדימה”.

להרשמה לקורס לחצי על הכפתור למטה

עוד צעד קדימה - תוכנית אימוני כושר חזקה ומדוייקת למתקדמים ומתקדמות

אימונים למתקדמות ומתקדמים, למי שבכושר ולמי שרוצים לקחת את הגוף לשלב הבא, עוד צעד קדימה ולהביא את הגוף להיות בשיאו.

תוכנית האימונים עובדת על כל קבוצות השרירים בגוף ומתמקדת בתרגילים לבניית השריר, חיטוב, עיצוב, סיבולת לב ריאה, הורדת אחוזי שומן בגוף, שילוב של תרגילי פילאטיס לעבודה על השרירים העמוקים (שרירי הליבה החשובים), מתיחות וגמישות עם הוראות ודגשים מדוייקים לביצוע התרגילים בצורה מושלמת.

בתוך האימונים עצמם יש דרגות קושי שונות. בתרגילים שרמת האתגר בהם גבוהה יותר, יש אפשרות לבצעם ברמת אתגר נמוכה יותר, כפי שיוצג בסרטונים. יש אפשרות לבחור בדרגת הקושי שנכונה ומתאימה לכם. חשוב שתהיו קשובים לגוף שלכם, כך תקבלו את התוצאות הטובות ביותר.

כמה אימונים יש לבצע בשבוע?

לקבלת התוצאות הטובות ביותר מומלץ לבצע לפחות 4 אימונים בשבוע בימים אותם אתם בוחרים בהתאם ללוז שלכם.

 כל אימון אורך בממוצע 15 דקות.

מה צריך? מזרן ושתי משקולות.  לעבודה מתונה יותר על הידיים, ניתן להתאמן ללא משקולות. 

האימונים מסודרים לפי הסדר הנכון והמדוייק לקבלת התוצאות הטובות והמדוייקות ביותר. צריך רק ללחוץ על play כדי להתחיל את האימון, בסיום האימון לסמן שהשלמתם את האימון ואז יחכה לכם האימון שלאחר מכן לפעם הבאה.

שימו לב- אם בבואכם לבצע אימון, אתם חשים בכאבים בגב או בצוואר, אל תבצעו באותו יום את האימון בתוכנית, אלא עברו לאימון בתוכנית האימונים “כשכואב הגב” במידה ואתם חשים כאבים בגב או לתוכנית האימונים ” כשכואב הצוואר” במידה ואתם חשים כאבים בצוואר. ביום בו הכאבים יחלפו, חזרו לתוכנית האימונים “עוד צעד קדימה” והמשיכו מהמקום בו עצרתם.

להרשמה לקורס לחצי על הכפתור למטה

תוכנית הזהב - תוכנית מיוחדת לגיל השלישי

אימונים לנשים וגברים בגיל השלישי שרוצים גוף בריא, חזק, חטוב ולהגיע לתוצאות המקסימליות תוך שמירה על חיזוק הגוף והימנעות מפציעות.

כמה אימונים יש לבצע בשבוע?

 לקבלת תוצאות נהדרות, מומלץ לבצע לפחות 3 אימונים בשבוע בימים אותם אתם בוחרים בהתאם ללוז שלם.

 כל אימון אורך בממוצע 15 דקות.

תוכנית האימונים מתמקדת בתרגילים לבניית השריר, חיזוק הגוף והליבה, סיבולת לב ריאה בעצימות קלה עד בינונית לשמירה על בריאות הלב, שילוב תרגילי פילאטיס לעבודה על השרירים העמוקים (שרירי הליבה), גמישות ומתיחות.

התרגילים מועברים עם הוראות ודגשים מדוייקים לביצוע התרגילים בצורה מושלמת לקבלת התוצאות הטובות ביותר. התוכנית עובדת על כל קבוצות השרירים בגוף בצורה מאוזנת ומייטבית.

מה צריך? מזרן ושתי משקולות.   לעבודה מתונה יותר על שרירי הידיים או אם יש רגישות באזור הצוואר\ הכתפיים, ניתן לבצע את התרגילים ללא משקולות.

האימונים מסודרים לפי הסדר הנכון לקבלת התוצאות הטובות ביותר. רק צריך ללחוץ על play להתחלת האימון, בסיום האימון לסמן שהשלמתם את האימון ואז יחכה לכם האימון שלאחר מכן לפעם הבאה.

שימו לב- אם בזמן האימון אתם חשים בכאבים בגב או בצוואר, אל תבצעו באותו יום את האימון בתוכנית, אלא עברו לאימון בתוכנית האימונים  “כשכואב הגב” במידה ואתם חשים כאבים בגב או לתוכנית האימונים  “כשכואב הצוואר” במידה ואתם חשים כאבים בצוואר. ביום בו הכאבים יחלפו, חזרו לתוכנית האימונים “תוכנית הזהב ” והמשיכו מהמקום בו עצרתם.

כשתסיימו את תוכנית הזהב בשלמותה, התקדמו לתוכנית האימונים “עוד צעד קדימה” והמשיכו להתאמן 3 פעמים בשבוע.

להרשמה לקורס לחצי על הכפתור למטה

הכי תקתוק שיש

לאחר שרבים ורבות פנו אלי כדי שאתן ואמליץ על תרגילי כושר קצרים, טובים, מקצועיים ומגוונים לכל האזורים בגוף, החלטתי שהגיע הזמן להרים את תוכנית התרגילים הגדולה – “הכי תקתוק שיש”.

התוכנית נבנתה על בסיס מחקרים שמשנים את האופן שבו אנו חושבים על כושר. המחקרים קובעים שאפשר ורצוי לחלק את הפעילות הגופנית שלנו לאורך היום ולראות באימונים סוג של “נשנושים קטנים”. ראו זאת כתקתוק אימונים של דקות ספורות בלבד ביום, כמה פעמים ביום, כחלק מהשגרה.

מה יתרונות התוכנית?

מחקרים פסיכולוגיים קובעים שככל שהאימונים קצרים יותר, כך יותר קל מבחינה נפשית ומנטלית לגשת אליהם ולבצעם ובעצם, יוצא שכתוצאה מכך, אנחנו מתאמנים יותר ואף על בסיס יומי ואפילו – הגוף מתמכר לתנועה. כך שעם התוכנית הזאת, אנחנו מרוויחים מכל הכיוונים:)

מנות קטנות של ספורט לאורך היום משפרים את הכושר  (כולל הכושר האירובי).

כשהגוף חווה כמה פעמים במהלך היום תקתוקי אימונים הוא נהיה מעוצב וחטוב מהר יותר.

התוכנית מסייעת לירידה במשקל בכך ששילוב כושר במינונים קטנים במהלך היום מביא לעליית רמות החלבונים שמשתחררים בתגובה להתכווצות שרירים וזה גורם להפחתת התיאבון שלנו.

אימונים קצרים על בסיס יומי משפרים את הבריאות ועושים טוב ללב ולמוח.

מה יש בתוכנית?

תפריט מסודר ומובנה ובו עשרות תרגילי כושר קצרים ומגוונים לפי נושאים עם הסברים מדוייקים לביצוע בצורה מושלמת. התרגילים עובדים מדהים על כל השרירים בגוף – מהשרירים העמוקים ביותר (שרירי הליבה) ועד השרירים החיצוניים.

הנושאים בתפריט: בטן, ישבן, ידיים, “שניצלים”, גב, פלאנק, קרדיו וסיבולת לב ריאה.

כמה זמן נמשך כל תרגיל?

בין  2 דקות ל 5 דקות מקסימום! ואם היום שלכם ממש עמוס, אז תוכלו למצוא בתפריט גם תרגילים נהדרים בני פחות מ 2 דקות.

מה צריך?

מזרן ו- 2 משקולות שכל אחת מהן שוקלת בין קילו ל – 5 קילו, כפי רצונכם, יכולתכם ומטרתכם. אם המטרה לפסל ולעצב את הידיים- השתמשו במשקולות של קילו עד 3 קילו. אם המטרה היא לנפח את השרירים, השתמשו במשקולות 4 או 5 קילו. קחו בחשבון שככל שהמשקל גדול יותר, כך יהיה קשה יותר לבצע מספר רב של חזרות וזה כמובן מתבקש ובסדר גמור. ניתן לבצע את האימונים גם ללא משקולות.

למה קוראים לתוכנית “הכי תקתוק שיש”?

כי מתקתקים את התרגילים במהלך היום, מתי שנוח ולגמרי על הדרך וכחלק בלתי נפרד מהשגרה, ללא פגיעה בשגרה ובלו”ז.

מאחר והתוכנית אונליין ופשוטה לתפעול- אפשר לבצע את תקתוקי האימונים מתי שרוצים ומאיפה שרוצים. אני אתכם בכל מקום.

החיים שלכם הולכים להשתדרג, אז בואו נתקתק:)

 

להרשמה לקורס לחצי על הכפתור למטה

אתגר הבטן והישבן

אתגר לחודש שלם. זה החודש שלכם!

20 אימונים לחיזוק ועיצוב מטורף של שרירי הבטן והישבן.

כמה אימונים יש לבצע בשבוע?

 יש לבצע 5 אימונים בשבוע בימים אותם אתם בוחרים לפי הלוז שלכם.

 כל אימון אורך בממוצע 15 דקות.

תוכנית האימונים מתמקדת בתרגילים לבניית כל קבוצות השרירים בגוף, עם דגש על עבודה חזקה על שרירי הבטן והישבן.

התרגילים מחזקים, מפסלים, מחטבים ומעצבים את שרירי הבטן והישבן הפנימיים, העמוקים והחיצוניים ואף משפרים את מצב ומראה הצלוליט.

התרגילים מועברים עם הוראות ודגשים מדוייקים לביצוע התרגילים בצורה מושלמת ולקבלת גוף בריא, חטוב וחזק יותר.

מה צריך? מזרן ושתי משקולות (לא בכל האימונים יש צורך במשקולות). לעבודה מתונה יותר על שרירי הידיים, ניתן לבצע את התרגילים ללא משקולות.

האימונים מסודרים לפי הסדר הנכון לקבלת התוצאות הטובות ביותר. רק צריך ללחוץ על play להתחלת האימון, בסיום האימון לסמן שהשלמתם את האימון ואז יחכה לכם האימון שלאחר מכן לפעם הבאה.

שימו לב- אם במהלך האימון אתם חשים בכאבים בגב או בצוואר, אל תבצעו באותו יום את האימון בתוכנית, אלא עברו לאימון בתוכנית האימונים  “כשכואב הגב” במידה ואתם חשים כאבים בגב או לתוכנית האימונים  “כשכואב הצוואר” במידה ואתם חשים כאבים בצוואר. ביום בו הכאבים יחלפו, חזרו לתוכנית האימונים “אתגר הבטן והישבן” והמשיכו מהמקום בו עצרתם.

להרשמה לקורס לחצי על הכפתור למטה

תוכנית אימונים מיוחדת ומותאמת המיועדת להקלה על כאבים בצוואר וכאבי גב וחיזוק שרירי הגב תוך שמירה על בריאות הגב.

 את האימונים בתוכנית יש לבצע בימים בהם הצוואר או הגב כואבים. המשיכו עם האימונים בתוכנית עד אשר הכאב יחלוף ואז חזרו לתוכנית האימונים המקורית בה בחרתם מלכתחילה (דרך צלחה- אימון למתחילים-ות\ עוד צעד קדימה\ תוכנית הזהב )

 כל אימון אורך בממוצע 15 דקות.

תוכנית האימונים מתמקדת בתרגילים לחיזוק הליבה והשרירים העמוקים עם דגש גדול על שמירה על הצוואר והגב ותרגילים עדינים לחיזוק הגב ובתוכם גם תרגילי פילאטיס, תרגילים להקלה על כאב הגב, שמירה על בריאותו, גמישות ומתיחות.

התרגילים מועברים עם הוראות ודגשים מדוייקים לביצוע התרגילים בצורה מושלמת לקבלת גוף בריא וחזק יותר.

מה צריך? מזרן ושתי משקולות. לעבודה מתונה יותר על שרירי הידיים ובמידה ומורגש עומס על הצוואר או הגב, ניתן לבצע את התרגילים ללא משקולות.

האימונים מסודרים לפי הסדר הנכון לקבלת התוצאות הטובות ביותר. רק צריך ללחוץ על play להתחלת האימון, בסיום האימון לסמן שהשלמתם את האימון ואז יחכה לכם האימון שלאחר מכן לפעם הבאה.

להרשמה לקורס לחצי על הכפתור למטה

המתמחה לוקח אתכם עוד צעד קדימה לקראת ההצלחה בבחינת הלשכה.

בשיתוף פעולה עם עדי שיף -עו”ד, מאמנת כושר ופילאטיס ומטפלת בתנועה שעברה את בחינת הלשכה במועד מאי 2011 ולאחר מכן היתה חלק מצוות המרצים ב-המתמחה, בנינו עבורכם את תוכנית ה- 100- תוכנית אימונים יחודית ומותאמת ללמידה לבחינת הלשכה ובה 100 אימונים קצרים בני רבע שעה. 

למה החלטנו לשלב אימונים במסגרת הלמידה לבחינה?

כי אנחנו רוצים ללמד אתכם בצורה הטובה ביותר, וכחלק מזה גם לשמור עליכם ועל הנפש שלכם תוך כדי הלמידה. אנחנו יודעים שתקופת הלמידה היא תקופה מאתגרת שעלולה להציף קשיים והתמודדויות מורכבות שעלולות לפגוע בלמידה וחשוב לנו לשמור שהגוף והנפש שלכם יהיו חזקים, כדי שתהיו מרוכזים וחדים יותר. בשביל זה אנחנו כאן.

מחקרים רבים קובעים ששילוב של פעילות גופנית נכונה ומותאמת תוך כדי למידה משפר את הסיכויים להצליח בבחינה  ואימון גופני מותאם במהלך למידה לבחינה הוא גורם מרכזי בהפחתת מתח ושיפור הריכוז, המיקוד והזיכרון.

השילוב של האימונים תוך כדי הלמידה ישפר את סיכויי ההצלחה שלכם בבחינה ויעזור לכם לעבור את תקופת הלמידה בצורה נעימה, רכה ושפויה יותר.

האימונים בתוכנית מדוייקים, פרקטיים, מגוונים ושונים, מה שעוזר להפתיע ולהעיר את הגוף. התוכנית עובדת על כל הגוף ומאפשרת לו להתחזק ולהפחית או להימנע מכאבים בצוואר ובכתפיים על אף הישיבה הממושכת והמרובה בזמן הלמידה. באימונים גם משולבים תרגילים מיוחדים שמיועדים להפחתת מתח בגוף כדי שהגוף יהיה רגוע ונינוח יותר וכך פתוח ומוכן יותר ללמידה. 

כמה אימונים יש לבצע?

לקבלת התועלת הטובה ביותר ללמידה בצעו אימון ביום בכל יום למידה. רבע שעה ביום בלבד שתשנה לכם את כל חווית ואופי הלמידה.  כמובן, שאפשר גם לבצע יותר מאימון אחד ביום, לפי תחושתכם.

מה צריך?

 מזרן ושתי משקולות שמשקל כל אחת מהן בין קילו ל 5 קילו, בהתאם ליכולת שלכם (במקום משקולות, אפשר להשתמש בבקבוק מים מלא או בקופסאות שימורים). ניתן לבצע את האימונים גם ללא משקולות. 

התוכנית תהיה פתוחה למשך 4 חודשים כדי שתוכלו להנות ממנה גם במהלך הלמידה אבל גם לאחר הלמידה, בתחילת דרככם החדשה.

שיהיה המון בהצלחה, אנחנו כאן אתכם ובשבילכם:)

להרשמה לקורס לחצי על הכפתור למטה